Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ISJ-856 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 8.5.2026 |
| Ajomäärä | 65756 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | SOVEREIGN 73 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- HUIPPU MCLUIS!
- Aj. 65 tkm
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Soitin
- Sähkölasit
- Ohjaamossa pimennysvekkiverhot
- Pilot- istuimet edessä
- L- pöytäryhmä
- Mattosarja
- Alaslaskettava vuode sähköllä kahdelle
- Ikkunallinen hyttysverkko-ovi
- Trumatic lämmitys
- Liesi
- Iso jääkaappi pakastin yhdistelmä
- Tyylikäs valaistus sisätiloissa
- Turbo Vent
- Erilliset Wc ja suihkutilat
- Erilliset vuoteet takana pitkittäin
- Markiisi
- Iso takatalli molemminpuolisilla ovilla
- LED- päiväajovalot
- Nukkumapaikat 5:lle
- Rekisteröity 5:lle
- Pituus 738 cm
- Leveys 235 cm
- Omamassa 3073 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Saa ajaa B- henkilöautokortilla
- (Edellinen asiakas tuonut muuttoautona Belgiasta)
- TODELLA HIENO ERIKOISMALLIN MCLUIS!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.8.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.6.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3073 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI